Наші клуби та студії в позаурочний час пропонують безліч варіантів, щоб завершити навчальний день роблячи те, що любиш.

Наші клуби та студії в позаурочний час запропонують безліч варіантів, щоб завершити навчальний день роблячи те, що любиш. Ваша дитина може стати зіркою сцени чи спорту, навчитися писати картини, продемонструвати свої вокальні здібності, опанувати секрети роботехніки та програмування, оволодіти грою на музичному інструменті. Ми пропонуємо групові та індивідуальні заняття і працюємо для вас з 14:30 до 20:00

Мовні напрями

● Англійська мова● Німецька мова● Французька мова● Китайська мова● Польська мова

Мистецькі напрями

● Вокал ● Фортепіано● Барабани ● Гітара/укулеле● Скрипка ● Хореографія ● Акторська майстерність● Живопис

● Футбол● Джиу-джитсу● Художня гімнастика● Чирлідинг● Шахи

Науковий напрям

● LEGO робототехніка● Scratch програмування● Tinkercad 3D моделювання● Junior Web Developer● Програмування Python

● Логопед ● Психолог● Індивідуальні заняття з навчальних дисцилін

Ласкаво просимо!

На заняттях в клубах та студіях UGS ми подбаємо, щоб ваша дитина максимально розвинула свої природні здібності та нахили, а також спробувала щось нове, відкриваючи світ власних можливостей упродовж усього періоду навчання в UGS.

Зверніться до адміністратора, щоб залишити заявку:+380 (67) 959 40 40
    Ознайомтеся з розкладом та вартістю занять у клубах, студіях та секціях, які ми вам надішлемо.

Німецька мова

Програмування Python

Логопед

Ласкаво просимо

на заняття в клубах та студіях UGS Ми подбаємо, щоб ваша дитина максимально розвинула свої природні здібності та нахили, а також спробувала щось нове, відкриваючи світ власних можливостей упродовж усього періоду навчання в UGS. Почати заняття дуже просто! Достатньо виконати декілька кроків:

Зверніться до адміністратора, щоб залишити заявку. +380 (67) 959 40 40

Ласкаво просимо

Зверніться до адміністратора, щоб залишити заявку. +380 (67) 959 40 40
Image placeholder

Ми докладемо зусиль, щоб подарувати незабутній настрій та здійснити мрію вашої дитини!

Діти дуже люблять святкувати день народження у колі своїх друзів. Організація такого свята можлива на території UGS. Ми радо вам у цьому допоможемо і подаруємо яскраві емоції дитині та її друзям у позаурочний час.

Ми робимо все, щоб канікули дитини були яскравими та захоплюючими!

Коли завершується чверть або навчальний семестр, стартують табори, які наповнені можливостями для навчання, відкриттів та розваг! Наші табори відпочинку завжди пропонують щось особливе та цікаве для кожного: від спортивних пригод і фантастичних розваг, до різноманітних курсів з робототехніки і програмування, фільмпродакшину та дизайну!

Ми робимо все, щоб канікули дитини були яскравими та захоплюючими!

Коли завершується чверть або навчальний семестр, стартують табори, які наповнені можливостями для навчання, відкриттів та розваг! Наші табори відпочинку пропонують щось особливе та цікаве для кожного: від спортивних пригод і фантастичних розваг, до різноманітних курсів з робототехніки і програмування, фільмпроодакшину та дизайну!