Наша команда

складається із професіоналів країни та міжнародних фахівців, яким притаманні цінності проактивності, синергії, безперервного професійного розвитку та вдосконалення!

Ми чекаємо саме на ТЕБЕ, якщо ти: ● маєш високий рівень професійної культури та майстерності; ● зосереджений на досягненнях учнів та орієнтований на результат; ● енергійний, оптимістичний, проактивний командний гравець; ● маєш добре розвинені soft skills та цифрову компетентність.

Наша команда

Ми чекаємо саме на ТЕБЕ, якщо ти: маєш високий рівень професійної культури та майстерності; ● зосереджений на досягненнях учнів та орієнтований на результат; ● енергійний, оптимістичний, проактивний командний гравець; ● маєш добре розвинені soft skills та цифрову компетентність.