Image placeholder

Освітні проєкти UGS спрямовані на здобуття учнями знань у тісному взаємозв'язку з реальною життєвою практикою

Соціальні проєкти

UGS TeenLink - соціальний проєкт, створений за ініціативи засновниці UGS - Олени ВИШНЯКОВОЇ.
UGS TeenLink - освітня платформа для спілкування та розвитку підлітків віком від 12 до 18 років, які об'єднуються заради створення кращого майбутнього для себе, України та світу!

Освітні проєкти

Профорієнтаційний проєкт"Rancho UGS"

(квітень, 2023)

Профорієнтаційний проєкт "Rancho UGS" знайомив учнів з сільськогосподарським бізнесом та його особливостями. Кожен клас власноруч висадив сільськогосподарські культури, за якими доглядатиме та збиратиме урожай, який восени ми передамо до шкільної їдальні.

Профорієнтаційний проєкт "Junior Business Day"

(травень, 2023)

Цей проєкт знайомив учнів з особливостями ведення готельно-ресторанного бізнесу та професіями цього напрямку. Учні вивчали різні типи готелів, досліджували світові тенденції, разом з тренерами відпрацьовували кейси з ведення перемовин з клієнтами, підрядниками та представниками сервісних служб готелю.

Проєктна школа "Карпати навиворіт"

(червень, 2023)

Літня білінгвальна проєктна школа "Карпати навиворіт" мала на меті дослідити перспективні напрямки регіону для розвитку малого бізнесу, що популяризуватиме цю місцевість для організації активного дозвілля і відпочинку для підлітків України та зарубіжжя.