Середняшкола

(5-9 класи)від 10 до 15 років

Особливості навчання у середній школі

Ми забезпечуємо цілісну освіту, яка заохочує дослідження та відкриття, виховує таланти та готуємо учня до навчання за профілями - міжнародні відносини та бізнес.

Вашій дитині сподобається навчатися як у класі, так і в невеликих групах, вона отримає дорожню карту, яка забезпечить навчання відповідно до її потреб.

У процесі навчання учні дізнаються про важливість командної роботи та ефективного спілкування, стануть мотивованими, допитливими дітьми, які мають глибокі знання з основних предметів. Завдяки реалізації соціальних проєктів, вивченню глобальних тем протягом навчання у середній школі наші учні навчаться розуміти себе та знайдуть своє місце у світі.

Підтримка та розвиток кожної дитини

Ми вітаємо кожного в UGS, забезпечуючи індивідуальний підхід та диференційоване навчання, необхідне кожній дитині для досягнення найкращих результатів. Це включає в себе надання підтримки учням з додатковими освітніми потребами. Тісно співпрацюючи з батьками, вчителями, психологами, консультантами та зовнішніми експертами, ми гарантуємо, що кожна дитина реалізує свій потенціал, набуде впевненості в собі та полюбить навчання.

Підтримка та розвиток кожної дитини

Шкільний день

Навчальний день в середній школі починається о 8:00 та закінчується о 19:00.Протягом дня учні мають уроки за білінгвальною програмою, 4-разове харчування, час для прогулянки, індивідуальних консультацій з вчителями, проєктну діяльність та самопідготовку, Після основних занять ми пропонуємо заняття в клубах та студіях за напрямками: спорт, мистецтво, вивчення іноземних мов, вокал, гра на музичних інструментах. Графік роботи додаткових освітніх клубів та секцій з 14:00 до 20:00.

Відкриваємо радість навчання

Тематичні проєкти та практичні заняття "оживляють" усі навчальні предмети. Залучення успішних фахівців з різних галузей науки та мистецтва, експертних спікерів, допомагають поєднати теорію і реальне навчання, відкриваючи нашим учням світ можливостей.

Винаходимо майбутнє

Практичні заняття у науковій лабораторіїї, креативні челенджі та експерименти з STEM технології, заняття робототехнікою та 3D моделюванням створюють простір для розвитку критичного мислення, розвивають навичку вирішувати проблеми, стають першими спробами учнів у науці та винахідництві.

Здорові звички

Смачні, свіжі та поживні обіди забезпечують наших учнів необхідною енергією для проведення часу на прогулянці. Веселе дозвілля, футбольний чи волейбольний матч, ігри на свіжому повітрі формують звичку активного та здорового способу життя.

в позаурочний час

Захоплення, інтереси, здібності наших учнів завжди у центрі уваги!3D моделювання чи створення власного бізнесу? Або можливо вам цікаво розважитись у лабораторії віртуальної реальності?Наші клуби та студії в позаурочний час запропонують безліч варіантів, щоб завершити шкільний день роблячи те, що любиш.Ваша дитина може стати зіркою сцени, продемонструвати свої вокальні здібності чи опанувати гру на музичному інструменті. З 14:00 до 20:00 наші кваліфіковані викладачі допоможуть розвинути талант та здійснити заповітну мрію вашої дитини.

У середній школі ми пропонуємо білінгвальну освітню програму з викладанням навчальних дисциплін українською та англійською мовами (математики та науки зокрема).
Наша освітня програма ретельно продумана, щоб допомогти учням перейти з початкової школи та забезпечити їх інструментами, необхідними для успішного навчання у середній школі та продовжити навчання у старшій школі.
Цикл навчальних дисциплін українського компонента програми відповідає вимогам та стандартам Нової української школи. Цикл навчальних дисциплін англомовного компонента спирається на елементи освітньої програми Cambridge. Lower School, а саме: English, Math, Science, Global Perspective.

У середній школі ми пропонуємо білінгвальну освітню програму з викладанням навчальних дисциплін українською та англійською мовами.
Наша освітня програма ретельно продумана, щоб допомогти нашим учням перейти з початкової школи та забезпечити їх інструментами, необхідними для успішного навчання у середній школі та продовжити навчання у старшій школі.
Цикл навчальних дисциплін українського компонента програми відповідає вимогам та стандартам Нової української школи. Цикл навчальних дисциплін англомовного компонента спирається на елементи Кембриджської міжнародної освітньої програми.