Початкова школа

(1-4 класи)від 6 до 9 років

У початковій школі ми пропонуємо білінгвальну освітню програму з поглибленим вивченням математики та англійської мови. Освітня програма початкової школи поєднує вивчення предметів відповідно до стандартів Нової української школи та доповнюється вивченням предметів відповідно до стандартів Кембриджської програми початкової школи. Білінгвальна програма фокусується на принципах, закономірностях, системах, функціях та взаємозв'язках, що допомагає нашим учням розвинути цілісне розуміння світу.

Наш день

Навчальний день в початковій школі починається о 8:00 і закінчується о 19:00.Протягом дня дитина може поласувати смачними стравами в нашій їдальні. Щоденно учні мають прогулянку на свіжому повітрі, час для навчання, індивідуальної, проєктної роботи, консультацій вчителів та самопідготовки.
Після основних занять ми пропонуємо заняття в клубах та студіях за напрямками: спорт, мистецтво, вивчення іноземних мов, наука та технології, хореографія, вокал, гра на музичних інструментах. Графік роботи клубів та секцій: з 14:00 до 20:00.

Навчальний день в початковій школі починається о 8:00 і закінчується о 19:00.Протягом дня дитина може поласувати смачними стравами в нашій їдальні. Щоденно учні мають прогулянку на свіжому повітрі, час для індивідуальної і проєктної роботи та самопідготовки.
Після основних занять ми пропонуємо заняття в клубах та студіях за напрямками: спорт, мистецтво, вивчення іноземних мов, гра на музичних інструментах. Вони працюють з 14:00 до 20:00.

Ранкова зустріч класу

Починаємо день правильно!Після теплої ранкової зустрічі з вчителем ми збираємося усі разом, щоб поділитися своїми емоціями та враженнями. Ми обговорюємо тему дня та дізнаємося про активності, які чекають нас сьогодні! Ранкова зустріч класу - це час для інтерактивної взаємодії та позитивного настрою на день!

Здорове та збалансоване
харчування

Ми маємо власну кухню з сучасним обладнанням, тому наші кухарі щоденно готують свіжі та поживні страви, власноруч випікають запашний хліб, печиво та круасани, салати та страви з сезонних овочів та фруктів. Наше монопрофільне меню передбачає 4-разове харчування (сніданок, обід, підвечірок, вечеря). Щоденно у харчуванні учнів є страви з м'яса яловичини, свинини, курки або індички. Двічі на тиждень в меню присутні страви з риби та сиру кисломолочного, а ще обов'язково є страви з яєць та молока. У разі потреби ми організовуємо дієтичне харчування та враховуємо індивідуальні особливості харчування вашої дитини.

Навчаємося новому

Освітній процес у початковій школі побудовано за принципом тематичного навчання та з використанням проєктної технології. Упродовж навчального дня учні мають заняття з української мови, читання, навчання грамоти, математики, англійської, французької, німецької мов, інформатики, живопису, музики, природознавства, фізкультури. Окрім цього учні вивчають спецкурси з лідерства, етики та фінансової грамотності. Додатково англійською мовою вивчаються предмети: математика (Math) та наука (Science) за Кембриджською програмою початкової школи (Cambridge Primary).

Активності
на свіжому повітрі

Час після обіду - чудова нагода для активностей на свіжому повітрі, рухливих ігор з друзями чи просто відпочинку на самоті.Ми турбуємося про здоров'я дітей та організуваємо прогулянки, розваги та активності на свіжому повітрі незалежно від пори року!

Після завершення основного дня ваша дитина може відвідувати клуби та студії відповідно до своїх уподобань та інтересів. Ми пропонуємо індивідуальні та групові заняття за напрямами: ● спортивний (джиу-джитсу, футбол, художня гімнастика, чирлідинг);● мовний (англійська, німецька, французька, китайська, польська мови);●  мистецький (вокал, гра на музичних інструментах, живопис, танці);●  науковий (програмування, вебдизайн, STEM).
Наші досвідчені логопед та психолог за потреби нададуть кваліфіковану допомогу та психологічну підтримку вам і вашій дитині.

Освітня програма початкової школи

Освітня програма початкової школи поєднує вивчення предметів відповідно до стандартів Нової української школи та доповнюється вивченням предметів відповідно до стандартів Кембриджської програми початкової школи.У процесі реалізації освітньої програми ми використовуємо різноманітні форми організації освітнього процесу (урок, лабораторно-практичне заняття, практикум, факультативи, екскурсії, проєктування, домашню самостійну роботу, консультації, предметні клуби, майстерні, студії, олімпіади, конкурс та ін.), методи навчання (інтерактивні, дослідницькі, інформаційні методи, холістичні методи та ін.), технології вирішення винахідницьких завдань, моделювання, навчальні ігри, візуалізації, інсценізації, спостереження тощо.

Здоров'я, безпека, добробут

Ми робимо усе, щоб наші учні почувалися у безпеці та були щасливими. Наша досвідчена команда вчителів, психологів, медичних працівників і консультантів із підтримки навчання забезпечує супровід та настанови, необхідні нашим учням, щоб стати впевненими, незалежними та навчатися протягом усього життя. Інноваційна психологічна програма "Wellbeen", яка допомагає учням керувати своїми емоціями, заохочує позитивну взаємодію та надає безліч можливостей для спілкування, вчить самостійно долати труднощі та вірити в себе!

Здоров'я, безпека, добробут

Ми робимо усе, щоб наші учні почувалися у безпеці та були щасливими.