від 2 до 6 років

У дитячих садочках Ukrainian Global Kids створено веселе та динамічне освітнє середовище, у якому кожна дитина отримує задоволення та користь від ігор, навчання, індивідуального підходу до її розвитку.

Наші малята роблять нові відкриття, розвивають соціальні, емоційні та інтелектуальні навички, ростуть впевненими, рухаючись у власному темпі, отримуючи нашу щоденну підтримку за кожне нове досягнення!
З жовтня 2023 року садочки Ukrainian Global Kids отримали право на впровадження програми Cambridge Eariy Years (ліцензія Cambridge International School - UA 023). Діти занурюються у білінгвальне середовище, опановують українську та міжнародну програми, вивчаючи зокрема математику та науку англійською мовою.

від 2 до 6 років

Ми підтримуємо самостійність та допитливість дитини! Виховуємо у дітей впевненість та почуття власної гідності! Допомагаємо зосередитися на радості від пізнання світу, стимулюємо активну уяву, творчість та самовираження!

Доброго ранку!

Наші вихователі з 8:00 ранку чекають на малят, щоб розпочати освітні пригоди, радісно та весело провести день у садку!

Смачного!

Ми маємо власну кухню з сучасним обладнанням, тому наші кухарі власноруч випікають запашний хліб, печиво та круасани, щомісяця вводять у раціон дітей нові страви. Монопрофільне меню передбачає 4-разове харчування (сніданок, обід, підвечірок, вечеря), з великою кількістю сезонних овочів та фруктів. Щоденно у харчуванні дітей присутні страви з м'яса яловичини, свинини, курки або індички. Двічі на тиждень в меню є страви з риби та сиру кисломолочного, а ще обов'язково є страви з яєць та молока. У разі потреби ми організовуємо дієтичне харчування та враховуємо індивідуальні особливості харчування дитини.

Ранкове коло

Ми любимо розпочинати день з пісень або танців. Ранкове коло найкращий час, щоб поділитися історіями та враженнями з друзями, а ще чудовий спосіб покращити навички ведення діалогу та спілкування.

Радість розвитку

Час після обіду - чудова нагода для активностей на свіжому повітрі, рухливих ігор з друзями чи просто відпочинку на самоті.Ми турбуємося про здоров'я дітей та організовуємо прогулянки та активності на свіжому повітрі незалежно від пори року!

Активності на свіжому повітрі

Щоденно ми маємо прогулянку на свіжому повітрі та безліч активностей, які забезпечують дитині веселе дозвілля та розвиток. Кожна група має спеціально обладаний ігровий майданчик з накриттям, що захищає в сонячну погоду чи під час дощу чи снігу! А ще в нас є міні-футбольне поле, а на даху будівлі - майданчик для проведення спортивних змагань та розваг!

Після завершення основного дня у дитсадку ваша дитина може відвідувати клуби та студії відповідно до своїх уподобань та інтересів. Обирайте індивідуальне чи групові заняття за напрямами: - спортивний (джиу-джитсу, футбол, художня гімнастика, чирлідинг);- мовний (англійська, німецька, французька, китайська мови);- мистецький (вокал, гра на музичних інструментах, живопис, танці). Також ми пропонуємо послуги логопеда та психолога, які нададуть кваліфіковану допомогу та психологічну підтримку вам і дитині.

Здоров'я, безпека, добробут

Ми знаємо, що діти найкраще розвиваються, коли вони щасливі, у безпеці та коли про них піклуються. Тому добробут є невід’ємною частиною дошкільного досвіду кожної дитини. Наші педагоги, психологи, медичний та допоміжний персонал налагоджують міцні стосунки з кожною дитиною. Вони допомагають їм керувати своїми емоціями, заохочують позитивну взаємодію та надають багато можливостей для спілкування. Ми зміцнюємо довіру та взаємну повагу, дбаємопро фізичне та психологічне здоров'я, вчимо самостійно долати труднощі та вірити в себе! А ще ми заохочуємо наших дітей до активного способу життя, формуємо навичку рухатися та проводити час на свіжому повітрі незалежно від пори року!

Здоров'я, безпека, добробут

Ми знаємо, що діти найкраще розвиваються, коли вони щасливі, у безпеці та коли про них піклуються. Тому добробут є невід’ємною частиною дошкільного досвіду кожної дитини. Наші педагоги, психологи, медичний та допоміжний персонал налагоджують міцні стосунки з кожною дитиною. Вони допомагають їм керувати своїми емоціями, заохочують позитивну взаємодію та надають багато можливостей для спілкування. Вони також зміцнюють довіру та взаємну повагу, дбають про фізичне та психологічне здоров'я, вчать самостійно долати труднощі та вірити в себе! Ми також заохочуємо наших дітей до активного способу життя, формуємо навичку рухатися та проводити час на свіжому повітрі незалежно від пори року!

Приватний заклад дошкільної освіти"ЮКРЕЙНІАН ГЛОБАЛ СКУЛ"

Приватний навчальний заклад "КУДРЯВСЬКИЙ"

м. Київ, проспект Валерія Лобановського, 6Б;

тел. 067-627-10-10