Заявка на вступ

Ця анкета перший крок для вступу Вашої дитини до дитсадка чи школи. Анкета розглядається приймальною комісією, яка ухвалює рішення щодо запрошення батьків на інтерв'ю з адміністрацією та тестувння дитини (для учнів початкової та середньої школи). Ми сподіваємося, що на цьому етапі Ви вже маєте достатньо інформації про наш дитсадок чи школу, поділяєте наші цінності та зацікавлені у тому, щоб Ваша дитина продовжила навчання у нашому закладі освіти.

Інформація про батьків та дитину

Дата народження*