Освітній простір, який об'єднує учнівську молодь віком від 12 до 18 років. Саме тут підлітки мають все необхідне для їхнього особистого та професійного розвитку, можуть спілкуватися, здобувати практичний досвід та відкривати для себе нові горизонти знань та можливостей.

Ми - UGS #TeenLink.

Ми віримо в майбутнє, де кожен підліток має ресурси, знання та впевненість у собі, щоб створити світ, в якому вони хочуть жити!

Місія:

Наша місія полягає у формуванні нової генерації проактивних українців, які прагнуть змінити себе, Україну та світ навколо задля кращого майбутнього!

Візія:

UGS #TeenLink - це освітня платформа для учнівської молоді, лідер у створенні інноваційних освітніх та соціальних ініціатив для підлітків. Ми забезпечуємо готовність учнівської молоді до викликів майбутнього, підтримуємо саморозвиток, самоосвіту, віру в себе та відкриваємо безмежні можливості для особистого та професійного розвитку.

Наші цінності

Патріотизм

Це ключова цінність, це підтримка та захист культурної спадщини, традицій, символів, мови та історії України. Формування почуття спільної відповідальності, що обʼєднує учнівську молодь навколо спільних цілей і цінностей задля представлення України на міжнародному рівні.

Проактивність

Бути проактивним означає спрямовувати свою енергію та зусилля на те, що ми можемо змінити вже зараз задля кращого майбутнього.

Синергія

Цінність, що обʼєднує відповідальних підлітків у різні спільноти. щоб спрямувати зусилля на підтримку один одного та реалізацію сміливих ідей кожного.

Відкритість та усвідомленість

Наші цінності

Патріотизм

є ключовою цінністю. Це підтримка та захист культурної спадщини, традицій, символів, мови та історії України. Формування почуття спільної відповідальності що обʼєднує учнівську молодь навколо спільних цілей і цінностей задля представлення України на міжнародному рівні.

Проактивність

Синергія

Відкритість та усвідомленість

• Освітні ресурси

Доступ до освітніх матеріалів, ресурсів та вебінарів на платформі.

• Конференції, майстер-класи та форуми

• Мережа для спілкування та підтримки підлітків

Створення мережі взаємодії з однолітками, менторами та експертами в різних галузях освіти, мистецтва і науки.

• Профорієнтація

● Проектні школи/Практики/Стажування● Інтенсивні програми для розвитку практичних навичок● Job Shadowing: проєкт, що допомагає побачити майбутню професію з середини.

• Здоровʼя, безпека, добробут

Психічне здоров'я, управління стресом та інші ресурси для підтримки балансу між навчанням та особистим життям.

• Освітні подорожі/Академічні екскурсії

Організоване відвідування кампусів, презентації від університетів та інші академічні заходи.

• Менторство

Простір для комунікації з досвідченими професіоналами для академічної підтримки та особистого розвитку.

• Освітні ресурси

Доступ до всіх освітніх матеріалів, ресурсів та вебінарів на платформі.

• Конференції, мастер-класи та форуми

• Освітні ресурси

Доступ до всіх освітніх матеріалів, ресурсів та вебінарів на платформі.

• Конференції, мастер-класи та форуми